Sayın Valimiz Aykut PEKMEZ’in eşi Yeşim PEKMEZ Hanımefendi Şehit Ailelerini ziyaret etmeye devam ediyor.

Valimiz  Sayın Aykut PEKMEZ’in eşi Yeşim PEKMEZ hanımefendi Şehit ailelerini ziyaret etti. Şehit yakınları ile görüşen Yeşim PEKMEZ hanımefendi, vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğü için din, ezan ve bayrak için canlarını feda eden şehitlerin sayesinde bu ülkenin daima var olacağını belirterek. “Canlarından can veren şerefli şehit ailelerimizin her zaman yanındayız” dedi.
 
Aksaray’da her hafta şehit yakını vatandaşları evlerinde ziyaret ederek sorunlarını dinleyen Valimiz Sayın Aykut Pekmez’in eşi Yeşim Pekmez hanımefendi, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Sayın İsrafil Aktürk ile Şehitler J.Er Recep İnce, Piyade Er Yıldırım Aras ve Piyade Onbaşı Mehmet Çalışkan’ın ailelerini ziyaret ettiler.
İlk olarak Şırnak Sumaktepe de şehit olan Şehit J.Er Recep İnce’nin Baba evini ziyaret eden Yeşim Pekmez hanımefendi şehidimizin annesi Fatıma İnce ile bir süre görüştükten sonra Siirt İlinin Eruh İlçesinde şehit olan Piyade Er Yıldırım Aras’ın eşi Sevgi Aras’ı ziyaret etti. Son olarak Diyarbakır Lice de şehit olan Piyade Onbaşı Mehmet Çalışkan’ı baba evini ziyaret eden Yeşim Pekmez hanımefendi Şehidimizin annesi Elmas Çalışkan’ı ziyaret ederek bir süre görüştü.
  
Ziyaretlerden memnuniyetlerini belirten Şehit aileleri Yeşim PEKMEZ hanımefendiye ziyaretlerinden dolayı mutlu olduklarını belirterek teşekkür ettiler.