AK PARTİ AKSARAY İL BAŞKANI VE İLÇE BAŞKANI KURUMUMUZU ZİYARET ETTİ

Ak Parti Aksaray İl Başkanı Sayın Hüseyin Altınsoy, Merkez İlçe Başkanı Sayın Hamza Aktürk ile birlikte Aksaray Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Sayın İsrafil Aktürk’ü makamında ziyaret etti.

Başkan Altınsoy, İl Müdürümüz Aktürk’ü ziyaretinde; “Aile ve Sosyal politikalar İl Müdürlüğümüz, Devletin gülen yüzünü ve şefkatli elini temsil eden bir kurumdur. Başarılı hizmetleriniz için şahsınızda size ve tüm kurum çalışanlarına teşekkür etmek isterim. Aksaray'da bu noktada çıtanın çok yüksek olduğunu düşünüyorum. Sizlerin çalışmalarını yakından takip ediyoruz ki kurumda güzel çalışmalar yapılıyor bizler de bununla mutlu oluyoruz. İnşallah Aksaray'ımıza hep birlikte güzel hizmetler yapacağız.” dedi.

İl Başkanı Altınsoy’a, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü (ASPİM) çalışmaları ile ilgili bilgiler aktaran İl Müdürü Aktürk; “ Öncelikle İl Başkanımızın ziyaretinden duyduğum memnuniyeti dile getirmek istiyorum, inşallah başarılı çalışmalara birlikte imza atacağız, Göreve geldiğimiz ilk günden beri Aksaray’a ve Aksaraylılara en güzel hizmeti sunmak için kurum olarak üzerimize düşeni en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. İnşallah bundan sonrası içinde gerek İl Başkanımızın, gerek ilimizdeki idari amirlerimizin, hükümetimizin destekleri ile vatandaşlarımızı en güzel hizmetlere kavuşturacağız.” İfadelerine yer verdi.

İl Başkanı Altınsoy ve Merkez İlçe Başkanı Aktürk’ün ziyareti kurum personelini ziyaret ile son buldu.