Valimiz Sayın Aykut PEKMEZ’in eşi Yeşim PEKMEZ Hanımefendi Şehit Ailelerini ziyaret etmeye devam ediyor...

 
Valimiz Sayın Aykut PEKMEZ’in eşi Yeşim PEKMEZ Hanımefendi Şehit Ailelerini ziyaret etmeye devam ediyor.
Valimiz  Sayın Aykut PEKMEZ’in eşi Yeşim PEKMEZ hanımefendi Şehit ailelerini ziyaret etti. Şehit yakınları ile görüşen Sayın Yeşim Pekmez hanımefendi, “Sizler bizim ailemizdensiniz ve sizin taleplerinizi her zaman yerine getirmeye hazırız” dedi.
 
Şehit yakını vatandaşlarımızı ziyaret ederek sorunlarını dinleyen Valimiz Sayın Aykut Pekmez’in eşi Yeşim Pekmez hanımefendi, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Sayın İsrafil AKTÜRK ile Şehit J. Komando Er Yılmaz Özgül ve J. Er Tuncay Tunçbeden’in ailelerini ziyaret ettiler.
 
İlk olarak Şırnak’ın Silopi İlçesinde şehit olan Şehit J. Komando Er Yılmaz Özgül’ün Baba evini ziyaret eden Yeşim Pekmez hanımefendi şehidimizin Babası Şayettin Özgül ve annesi Mesude Özgül ile bir süre görüştükten sonra 2003 yılında Bingöl İlinde şehit olan J. Er Tuncay Tunçbeden’in eşi Fadimana Tunçbeden’in evine geçerek Şehidimizin eşi ile görüştü.
 
Şehitlerimizin yakınları ile görüşerek hasbihal eden Yeşim Pekmez hanımefendi, “Sizler bize emanetsiniz ve bizde bu emanete en iyi şekilde bakmakla yükümlüyüz. Asla kendinizi yalnız hissetmeyin” dedi.
 
Ziyaretlerden memnuniyetlerini belirten Şehit aileleri sık sık ziyaret edilmeleri ve unutulmadıklarını gördüklerinden dolayı Yeşim Pekmez hanımefendiye teşekkür ettiler.